3 grudnia 2013

Zapraszamy na prezentację Platformy Usług Elektronicznych ZUS


Serdecznie zapraszamy Państwa na wykład dotyczący Platformy Usług Elektronicznych, oferowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Na wykładzie przedstawione zostaną korzyści płynące z dostępu do usług cyfrowych, oferowanych przez wspomnianą platformę, oraz przybliży jej funkcjonowanie.
Wykład będzie poświęcony PUE udostępnianej przez ZUS i pozwoli zapoznać się z podstawą jego obsługi. Poruszane będą, między innymi, zagadnienia z zakresu dostępnych usług oraz sprawdzania stanu indywidualnych danych i spraw. Przedstawiony będzie sposób rezerwacji wizyt w jednostkach ZUS, a także elektroniczna platforma usług administracji EPUE z zaufanym profilem interesanta.
Po zakończonym wykładzie pracownicy ZUS-u założą chętnym osobom zaufane konto na Platformie Usług Elektronicznych. 
Przedstawiona również zostanie inicjatywa Polski Cyfrowej Równych Szans i jej program przeciw wykluczeniu społecznemu Polaków z pokolenia 50+, której celem jest wprowadzenie w świat komunikacji cyfrowej oraz usług i treści dostępnych w Internecie.

Wykład odbędzie się w dniu 9 grudnia 2013 r. o godzinie 12:00, organizowany jest pod patronatem Biblioteki UKW i kierunku Humanistyka 2.0, przy współpracy Latarnika Polski Cyfrowej.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza