15 listopada 2013

Zapraszamy na Światowy Tydzień Przedsiebiorczości


Zapraszamy do Biblioteki UKW w dniach 18-21 listopada br. na warsztaty, spotkania w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Warsztaty z komunikacji w biznesie, spotkania z doradcami zawodowymi czy savoir vivre – to tylko niektóre z propozycji naszej Uczelni na zbliżający się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

W dniach 18-24 listopada, Polska już po raz szósty będzie gościć Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ang. Global Entrepreneurship Week, GEW), jeden z najbardziej prestiżowych międzynarodowych projektów promujących przedsiębiorczość.


W tym roku Biuro Karier UKW po raz kolejny włączyło się w organizację wydarzenia i umożliwia studentom oraz absolwentom uczestniczenie w warsztatach, które pomogą im odkryć, rozwinąć i wykorzystać w praktyce potencjał, jaki w nich drzemie, a także uwierzyć w swoje możliwości. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości ma na celu zainspirować młodych ludzi i uzmysłowić im, że przedsiębiorczość jest doskonałym sposobem na to, aby swoje pasje i pomysły przeobrazić w biznes.

Patronat Medialny nad GEW objęli: Telewizja Polska, Rzeczpospolita, Bankier.pl. Patronat Honorowy nad GEW sprawują Komisja Europejska, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Ministerstwo Gospodarki.

Zachęcamy do czynnego uczestnictwa w proponowanych zajęciach, które podejmują tematykę szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Link do szczegółowego harmonogramu wydarzeń u dołu strony.

Zapisy na warsztaty prowadzi Biuro Karier UKW od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00.

Kontakt:
adres: ul. Chodkiewicza 30 (domek przy szlabanie)
telefon: 52 341 91 25
e-mail: biurokarier@ukw.edu.pl (przy kontakcie mailowym prosimy podać tytuł wybranego warsztatu, imię i nazwisko, kierunek studiów, kontakt telefoniczny)
Strona internetowa Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Kujawsko-Pomorskim: www.tydzienprzedsiebiorczosci.eu/5/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza