20 lutego 2018

Bliskie spotkania z Biologią wracają do Biblioteki UKW - serdecznie zapraszamyRusza kolejny cykl „Bliskich spotkań z Biologią”, na który zapraszamy młodzież zainteresowaną poszerzaniem biologicznych horyzontów.

Spotkania prowadzone przez naukowców Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy są doskonałą okazją do zgłębienia i usystematyzowania wiedzy oraz wyjaśnienia trudnych zagadnień z zakresu biologii.

Do udziału w wykładach i warsztatach, zachęcamy uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy w najbliższym czasie chcą zmierzyć się z egzaminem maturalnym z biologii, jak i tych którzy chcą wziąć udział w olimpiadach o tematyce biologicznej. Zapraszamy również młodzież starszych klas szkół podstawowych i starych gimnazjów zainteresowaną aktualną wiedzą z biologii.
Wykłady odbywać się będą w czwartki o godzinie 15.30 w Bibliotece Głównej UKW. Pierwszy wykład już 8 lutego 2018 roku. Warsztaty zaś będą odbywać się w budynku UKW przy ulicy Poniatowskiego 12 w s.07. Przewidywany czas wykładów, jak i warsztatów to dwie godziny lekcyjne.

Szczegóły dotyczące programu tegorocznej edycji umieszczone są na plakacie.
Prosimy o wcześniejsze zapisy na warsztaty u koordynatora cyklu na adres: robkat@ukw.edu.pl
Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz